Amicul public nr.1
Cautare

Anunturi din Franta

Anunt Angajam Inginer in constructii
Pret: 1
0033699351919
Din: 22-12-2017 Exp: 21-01-2018

Angajam Inginer in constructii

Firma de constructii franceza cauta pentru angajare INGINER IN CONSTRUCTII, SUBINGINER IN CONSTRUCTII, DIRIGINTE DE SANTIER Candidatul ideal trebuie sa aiba ex...>>

Loc. Paris - Tara: France
Anunt Cautam personal pentru Franta si Germania
Pret: 1.500 /luna
Din: 02-12-2017 Exp: 31-01-2018

Cautam personal pentru Franta si Germania

 Descrierea jobului: 1) Sudor cu calificarea :  111 : Electrod  114: MIG / MAG / FIR fara gaz 2) Muncitori pentru Montaj lucru la înaltime ( stru...>>

Loc. buzau - Tara: France
Anunt Cursuri de echitatie in Iasi pt parinti si copii
Pret: 40 pret total
0748302858
0748302858
Din: 26-10-2017 Exp: 24-01-2018

Cursuri de echitatie in Iasi pt parinti si copii

Alexandra Tătavu ofera cursuri de echitatie in Iasi pt copii si adulti. Alexandra are 3 cai si un ponei, toti salvati din conditii grele, triste, dar acum au ra...>>

Loc. Linas - Tara: France
Anunturi PROMOVATE