Amicul public nr.1
Cautare

Anunturi gratuite Casa si gradina Animale de casa Hrana animale, pasari

Cautarea nu a dat nici un rezultat, va rugam schimbati criteriile de filtrare.

Anunturi PROMOVATE
Anunt Angajam operator router CNC in industria productiei publicitare.
Experienta anterioara poate reprezenta un avantaj. Cunostinte foarte bune de operare cu softuri de grafica si de programare CNC (Corel Draw, suita Vectric, UCanCAM, etc).
Responsabilitati:
 Operarea routerului CNC cu maxima eficienta in ceea ce priveste utilizarea materialelor si a consumabilelor. Optimizarea incadrarilor si a fisierelor in vederea optimizarii procesului de productie.
Realizare de inventare perioadice a stocurilor de materiale.
Mentinerea utilajului intr-o stare de functionare optima, raportarea oricaror defectiuni ce ar putea afecta procesul de productie, remedierea acestora in masura in care nu este necesara prezenta unei persoane avizate.
Salariu atractiv si posibilitate de avansare.
CNC productie publicitara
BUCURESTI - mun. - 1 RON
Anunt Si ca sa iti faci o idee cam ce ar face diferenta, o sa iti las aici cateva indicii:
limba romana scris/vorbit - esential!
-limba engleza scris/vorbit - e spre binele tau dar si al nostru, impreuna;
-pachetul Microsoft Office - Power Point, Word, Excel(ma astept sa nu cauti o informatie intr-un document dand scroll in pagina)
-notiunile de factura fiscala, factura proforma, chitanta, proces verbal, bon valoric sa nu iti fie necunoscute, cu atat mai mult cu cat va trebui sa tii o evidenta a lor, un soi de contabilitate primara
-zambet la purtator, amabila si draguta cu cei care interactionezi, fie ei parteneri King, colegi sau doar o voce intr-un apel telefonic.
-ma astept sa stii cum se trimite/receptioneaza un colet si sa stii ce este acela un AWB
-eficienta, prioritizarea task-urilor si organizarea atributiilor pe care le ai de indeplinit iti genereaza bile albe si la 100 de bile, iti promit un premiu  :)
-daca imi mai vin idei, o sa le discutam cand ne vedem
Asistent Manager productie publicitara