Amicul public nr.1
Cautare

Anunturi Locuri de munca cereri si oferte industrie din Romania

Anunt Sudor TIG-WG
0771668188
Din: 17-01-2018 Exp: 17-04-2018

Sudor TIG-WG

• Studii medii: liceu sau scoala profesionala; • Persoane cu autorizatie/calificare de sudor; • Spirit de observatie; • Persoane punctuale si responsabile; ...>>

Loc. BRASOV - mun. - Jud. Brasov
Anunt recrutam personal
Din: 23-10-2017 Exp: 21-01-2018

recrutam personal

Firma italiana cu sediul la Constanta angajeaza la Ploiesti si Constanta la inceputul lunii Decembrie pentru 8/12 luni: - HSE, salariu 5 €/h, cazare gratu...>>

Loc. CERNAVODA - oras. - Jud. Constanta
Anunturi PROMOVATE
Anunt Angajam operator router CNC in industria productiei publicitare.
Experienta anterioara poate reprezenta un avantaj. Cunostinte foarte bune de operare cu softuri de grafica si de programare CNC (Corel Draw, suita Vectric, UCanCAM, etc).
Responsabilitati:
 Operarea routerului CNC cu maxima eficienta in ceea ce priveste utilizarea materialelor si a consumabilelor. Optimizarea incadrarilor si a fisierelor in vederea optimizarii procesului de productie.
Realizare de inventare perioadice a stocurilor de materiale.
Mentinerea utilajului intr-o stare de functionare optima, raportarea oricaror defectiuni ce ar putea afecta procesul de productie, remedierea acestora in masura in care nu este necesara prezenta unei persoane avizate.
Salariu atractiv si posibilitate de avansare.
CNC productie publicitara
BUCURESTI - mun. - 1 RON