Amicul public nr.1
Cautare

Anunturi Locuri de munca cereri si oferte operator pc Sibiu

Anunt Angajam Modele Videochat
0754561305
0746855602
Din: 11-08-2015 Exp: 10-09-2015

Angajam Modele Videochat

angajam modele videochat cu sau fara experienta, plata zilnic sau bilunar, cazare, costumatii, training, promovare, locatii centrale, seriozitate.Castiguri de ...>>

Loc. SIBIU - Jud. Sibiu
Anunt ANALIST SERVICII CLIENT
0771485406
Din: 27-08-2015 Exp: 26-09-2015

ANALIST SERVICII CLIENT

Angajam fete pentrul Customer Support. Lucram in 3 schimburi si nu cerem experienta, doar cunostinte minime de operare pe calculator. Relati si CV-uri la e-mail...>>

0754561305
0746855602

Anunturi PROMOVATE
Anunt Buna sunt Bianca te astept in locatia mea pentru ati demonstra arta masajului intr-o ambianta de vis.Pentru mai multe detalii suna-ma
masaj fara graba
SIBIU - 100 RON
Anunt Candidatul ideal:
MECANIC AUTO CU EXPERIENTA. Cunostinte solide in: diagnoza auto - tester auto, articulatii, ambreiaje, distributii. Cunostinte in electrica auto reprezinta un avantaj.
Responsabilitati si beneficii:
Diagnosticarea corecta a defectiunilor autovehiculelor, implicarea totala in remedierea acestora. Disponibilitate pentru lucrul in echipa. Program de lucru full time. Salariul negociabil, beneficii si bonusuri in urma rezultatelor obtinute.
mecanic auto cu experienta
BUCURESTI - mun. - 2.000 RON
Anunt Buna ma numesc Denisa, sunt draguta  si rabdatoare, te astept in locatia mea pt un masaj desavarsit.
masaj de relaxare